Navigation

Pavel Bělobrádek

předseda KDU-ČSL

Bělobrádek(20)Mám rád Pardubice, které dobře znám. Znám dobře i Františka Weisbauera, s nímž jsem měl tu radost spolupracovat.
Vím, že je ochoten naslouchat všem, hledat a nalézat konsensuální řešení problémů. Vím, že bude pracovat ve prospěch Vašeho města.
Proto má mou podporu.


Vít Ulrych

lékař - onkolog

PET_9222maleZ Koalice pro Pardubice znám osobně řadu kandidátů. Je mezi nimi mnoho osobností, jejichž dosavadní práci pro Pardubice velice oceňuji. Ať už se jedná o ředitelky neziskových organizací, které se starají o hendikepované děti, nemocné a starší obyvatele Pardubic, nebo o kolegy lékaře, učitele, manažery a sportovce. Tito lidé jsou zárukou, že pod jejich správou budou Pardubice vzkvétat, což v posledních letech nebylo úplně pravidlem. Proto podporuji kandidátku KPP ve volbách do zastupitelstva města Pardubic i do jednotlivých městských obvodů a věřím v její úspěch.


Tomáš Zohorna

hráč HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

zohorna_tomas_velky

Mnohé osobnosti z kandidátky Koalice pro Pardubice znám osobně a vážím si jich. Mluvím zejména o paní senátorce Miluši Horské. Ona i její kolegové jsou pro mě zárukou, že své sliby myslí upřímně. Proto je podporuji a stojím za nimi

Marian Jurečka

ministr zemědělství ČR

ministr na web

Naše země má na to, aby vzkvétala, má lidi se šikovnýma rukama, s úctou k ostatním a láskou k přírodě a k naší vlasti.
Některé lidi na kandidátce Koalice pro Pardubice znám osobně. Jsou takoví.

Proto této kandidátce vyslovuji svou podporu.


Jiří Kotyk

historik

_PET1250 (2)

Milí přátelé, obracím se na Vás, kteří mne znáte z Klubu přátel Pardubicka, Masarykovy společnosti či Společnosti Jana Kašpara, na Vás, kteří máte rádi svoje město jako já.
Pomozte zvolit do městského zastupitelstva Koalici pro Pardubice sestavenou z odborníků a hlavně slušných lidí! Naše město je po období chaosu, bezvládí a nekompetence velmi potřebuje.
Pomozme této koalici pragmaticky a správně využívat fondů EU, vymýtit hazard, obnovit dobrou spolupráci městských obvodů s velkou radnicí!
V komunální politice je třeba umět komunikovat i napříč politickým spektrem.
Jsem pevně přesvědčen o tom, že lidé, které Vám doporučuji, to umějí a dokážou.
Pomozte nám obnovit dobrou pověst Pardubic!


Eliška Trnková

Studentka

13879700_sV Pardubicích nežiji od narození, ale vím že bych zde chtěla zapustit kořeny. A právě proto podporuji Koalici pro Pardubice. Protože chtějí aby město vzkvétalo a lidé zde žili dobře a rádi. To je pro mne důležité. A také to že jim věřím, opravdu udělají co se dá aby toho dosáhli.

Marek Výborný

ředitel gymnázia

PET_9068 (2)

Pardubice si zaslouží kvalitní vedení města, které obsáhne klíčové oblasti jeho života a rozvoje, bude pracovat koncepčně a přistoupí odvážně k řešení jeho palčivých problémů. Důležitou odpovědností města je i vzdělávání zvláště na základní, zájmové a umělecké úrovni. Zde se tvoří základy budoucí generace a podpora vzdělávání je vždy investicí do budoucna. Je pro mě potěšitelné, že při pohledu na tým Koalice pro Pardubice je patrná pestrost oblastí, kterým se kandidáti věnují, a že vzdělvání nezůstává v tomto ohledu popelkou. Tedy: hlas pro Koalici pro Pardubice je tím správným rozhodnutím!


Tomáš Zdechovský

básník a europoslanec

FVwMYE8L_400x400Podporuji Koalici pro Pardubice, protože na této kandidátce znám mnoho schopných lidí.
Pevně věřím, že ve volbách uspěje a budu moc s jejími zástupci spolupracovat na rozvoji Pardubic.


„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain